Fitness

 

Fitness Club  DIAMENT

FITNESS  DIAMENT istnieje od 2007  roku. Posiadamy kameralną klimatyzowaną salę fitness z bogatą ofertą zajęć, miłą atmosferę, wykwalifikowanych instruktorów fitness.

 

Proponujemy ćwiczenia

 • wzmacniająco-kształtujące -TBC,BUP
 •  wytrzymałościowe, redukujące tkankę tłuszczową- STEP ,BUP-SZOK TRENING
 • relaksująco-wzmacniające-PILATES,ZDROWY KRĘGOSŁUP

 

Dodatkowo w swojej ofercie posiadamy

 • porady dietetyczne
 • trening personalny,( kobieta po ciąży, osoby z nadwagą i otyłością, wady postawy)
 • opieka kosmetyczna ciała

AUTORSKI PROGRAM ODCHUDZANIA – składający się z  min:

 • trenera personalnego
 • zajęć fitness
 • opieki kosmetycznej ciała
 •  masażu manualnego oraz  bańką chińską
 • masażu modelującego na urządzeniu ROLLETIC
 • zabiegu SPA

 GRAFIK ZAJĘĆ

godzina dzień poniedziałek wtorek środa czwartek piątek    
 18:00 BUP  
 PILATES
TABATA  OBWODY 
 19:00 TBC  
 
 

 

PILATES

spokojny i bezpieczny system ćwiczeń, który pomoże Ci poczuć się i wyglądać lepiej. Wzmocnisz głębokie mięśnie brzucha,      grzbietu, i miednicy.
Ćwiczenia te przyjazne są dla osób z niektórymi problemami zdrowotnymi. Pilates jest między innymi zalecany tym, którzy cierpią na różne zwyrodnienia i wady kręgosłupa. Pilates pozwala wzmocnić mięśnie pleców i tym samym odciążyć kręgosłup.                        Wiele osób uważa, że dzięki ćwiczeniom dolegliwości bólowe znacząco się zmniejszyły lub zostały całkowicie wyeliminowane.

 

TBC   (Total Body Conditioning)

czyli modelowanie całego ciała. Zajęcia te cieszą się wielkim powodzeniem zarówno wśród początkujących, jak i zapalonych sportowców.

Trening TBC zaczyna rozgrzewka. Trwa 10 minut, składa się z prostych kroków, które będzie w stanie powtórzyć każdy.                      Po niej następuje część wzmacniająca, czyli ćwiczenia na ręce, nogi, pośladki i brzuch. Do treningu używane są rozmaite sprzęty: hantle, obciążenia na nogi ,step , piłki.

 

 

BUP (brzuch, uda, pośladki)

wzmacnia dolne partie ciała: mięśnie brzucha, ud i pośladków. Ćwiczenia wykonywane są w pozycjach izolowanych, nie przeciążają stawów i kręgosłupa, z tego względu brak jest właściwie przeciwwskazań do ich wykonywania. Znakomite i konieczne uzupełnienie treningu spalającego i cardio. Zajęcia przeznaczone dla osób na każdym poziomie zaawansowania. Jeśli walczysz z cellulitem i chcesz poprawić kształt i jędrność dolnych partii ciała, ten trening jest dla Ciebie.

 

 

TRAMPOLINY 

Trampoliny to trening kardio, polegający na ćwiczeniach na jednoosobowej trampolinie wykonywanych w rytm muzyki.       Ćwiczenia mogą być bardzo spokojne, polegające na lekkim kołysaniu się na trampolinie, bez wybijania się do góry lub podnoszące tętno (bieg w miejscu albo taniec). Mogą również polegać na skakaniu (obie stopy odrywają się od trampoliny), podczas którego wzmacniają się mięśnie brzucha, pośladków i nóg. Dzięki możliwościom zastosowania wielu ruchów oraz technik jumping fitness zapewnia wszechstronny trening całego ciała (zmuszając mięśnie, zwłaszcza głębokie, do szybkich skurczów), a miękka powierzchnia trampoliny zapewnia amortyzację (w odróżnieniu od twardej ziemi), dlatego nie obciąża stawów.

 

efekty i zalety TRAMPOLINY

Regularne treningi na mini trampolinie: wspomagają krążenie limfatyczne poprzez stymulowanie zastawek tego układu,dotleniają tkanki oraz zwiększają pojemność płuc, poprawiają prace układu krążenia, zmniejszają ciśnienie krwi, a także mogą pomóc osobom, które wymagają rehabilitacji po problemach z mięśniem sercowym, zmniejszają obrzęki, zwiększają aktywność funkcjonalną czerwonego szpiku i stymulują go do produkcji czerwonych krwinek, przyspieszają przemianę materii, stymulują trawienie oraz przyczyniają się do uwalniania toksyn z organizmu, wzmacniają mięśnie (zwiększają liczbę mitochondriów w komórkach mięśniowych), poprawiają koordynację ruchową oraz równowagę, zwiększają wydolność organizmu, nie obciążają stawów ani kręgosłupa, obniżają stężenie cholesterolu i trójglicerydów we krwi, zwiększa wytrzymałość układu mięśniowo-szkieletowego, modelują sylwetkę i pozwalają spalić do 1000 kcal na godzinę.

 

TABATA

Tabata to  interwałowy trening metaboliczny, w równomierny sposób angażuje jak najwięcej mięśni naszego ciała.                         Dzięki temu mobilizuje metabolizm i przyśpiesza spalanie tkanki tłuszczowej.

 

Tabata składa się z  ćwiczeń o niezwykłej intensywności, który wykonuje się z obciążeniem własnego ciała.                                        Celem treningu jest poprawa zarówno wydolności aerobowej (tlenowej) jak i anaerobowej (beztlenowej) a co za tym idzie – zwiększenie wytrzymałości i wydolności organizmu.

 

ATB (Abdominal, Buttocks, Thighs),  tłumacz. : Brzuch, pośladki, uda

Ćwiczenia ATB nie tylko mają na celu modelowanie naszego brzucha, ud i pośladków, lecz także pozbyć się cellulitu, wzmocnić mięśnie całego ciała, wyprostować sylwetkę (a tym samym wyeksponować piersi) oraz poprawić kondycję i koordynację ruchową.

efekty ćwiczeń ATB

Podczas ćwiczeń ATB poprawia się krążenie krwi i limfy oraz „rozbijają się” komórki tłuszczowe, które znajdują się w podskórnej tkance łącznej. Dzięki temu cellulit jest mniej widoczny. Trening ATB pozwala rozprawić się także z tzw. cellulitem wodnym, który sprawia, że ciało jest obrzęknięte i optycznie grubsze. Dzięki ćwiczeniom nadmiar wody z organizmu zostaje usunięty, a ciało staje się szczuplejsze. Ponadto skóra staje się elastyczna i jędrna.

 

                               

       FITNESS                                 TRAMPOLINY

   
        NORMALNY             STUDENT         NORMALNY           STUDENT
1

18 zł

15 zł

20 zł

18 zł

2

36 zł

30 zł

40 zł

36 zł

3

50 zł

40 zł

60 zł

50 zł

4

60 zł

50 zł

70 zł

60 zł

5

70 zł

60 zł

80 zł

70 zł

6

75 zł

65 zł

85 zł

75 zł

7

80 zł

70 zł

90 zł

80 zł

8

85 zł

75 zł

95 zł

85 zł

9

90 zł

80 zł

100 zł

90 zł

10

95 zł

85 zł

105 zł

95 zł

11

100 zł

90 zł

110 zł

100 zł

12

105 zł

95 zł

115 zł

105 zł

13

110 zł

100 zł

125 zł

115 zł

14

115 zł

105 zł

130 zł

120 zł

15

120 zł

110 zł

135 zł

125 zł

16

125 zł

115 zł

140 zł

130 zł

DOPŁATA DO KARNETU

ZA 1 ZAJĘCIA -FITNESS – 10 zł

ZA 1 ZAJĘCIA TRAMPOLINY – 15 zł

REGULAMIN KLUBU FITNESS DIAMENT

 

1. Z sali mogą korzystać osoby, które wykupiły imienny karnet lub jednorazowe wejście na zajęcia fitness.

2. Karnet jest imienny i nie można odstępować go innej osobie.

3. Fitness klub ” DIAMENT ” nie zwraca poniesionych kosztów za niewykorzystanie karnetu w danym miesiącu bez względu na przyczynę.

4. Zapisy na następny miesiąc odbywają się 25- tego każdego miesiąca w celu stworzenia grup ćwiczebnych.

5. Karnet należy wykupić w momencie zapisania się do grupy lub najpóźniej w 1-szym tygodniu miesiąca w przeciwnym razie osoba zostaje      wykreślona z grupy.

6. O nieobecności na zajęciach należy poinformować telefonicznie, najpóźniej 2 godziny przed zajęciami.

7. Brak wcześniejszej informacji o nieobecności na zajęciach uniemożliwia odrobienie ich w innym terminie.

8. Istnieje możliwość odrobienia zajęć w innym  ustalonym osobiście lub telefonicznie terminie, ale nie później niż  do końca danego miesiąca.

9. W przypadku pełnej grupy osoba odrabiająca musi poczekać na wolne miejsce.

10. Pierwszeństwo w uczestniczeniu na zajęciach, mają osoby, które są planowo na nie zapisane.

11. Spóźnienie powyżej 5 min nie gwarantuje miejsca w grupie.

12. Po przyjściu do klubu należy zostawić karnet w recepcji na czas ćwiczeń.

13. Karnet należy wypełnić osobiście , tzn. : wpisać swój nr telefonu.

14.Na zajęcia fitness wchodzimy w stroju sportowym i czystym obuwiu z ręcznikiem do zachowania higieny ( instruktor ma prawo wyprosić z zajęć osoby w brudnym obuwiu).

15. Za rzeczy pozostawione w szatni klub nie odpowiada.

16. Ćwiczenia w Klubie Fitness są przeznaczone dla osób zdrowych, dlatego też należy udać się do lekarza w celu przebadania i skonsultowaniu wybranych ćwiczeń.

17. Klub zastrzega sobie prawo do zmiany godzin i rodzaju zajęć w poszczególnych miesiącach oraz przepisania osób z niepowstałej grupy do utworzonej grupy ( osoba ta zostaje powiadomiona osobiście lub telefonicznie).

18. Grupa ćwiczebna pozostaje wówczas, jeżeli składa się z  co najmniej z 4 osób.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ORGANIZUJEMY SPOTKANIA  INTEGRACYJNE

Chciałbyś zorganizować imprezę integracyjną dla swoich pracowników?

Zadzwoń 77 457 23 00 lub napisz salon@diamentfitspa.pl